Informace, přihlášky:

tel.: +420 775 242 496

e-mail: brzo@brzo.cz

http://www.brzo.cz

Zobrazit menu
REFERENCE Z REKVALIFIKACÍ brzo.cz

E-mailové reference účastníků rekvalifikačního kurzu Mzdové účetnictví:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------E-

Rekvalifikace M1/21

E-mail L. Rašková

Dobrý den,
kurz M1/21 je vynikající, děkuji.

S pozdravem
Lenka Rašková

 
------------------------------------

E-mail I. Krčmařová

Rekvalifikační kurz mzdového účetnictví byl i přes veškerá omezení covidové doby super! Lektor Tom je skvělý člověk, který vysvětluje srozumitelně, reaguje na všechny vaše dotazy, u složitějších témat se věnuje problematice dopodrobna a informace dává ucelené. Oceňuji okamžité přizpůsobení na online výuku, support po další celý rok od začátku kurzu a lektora Toma s jeho přátelským přístupem. Moc děkuji.

 
------------------------------------
E-mail P. Přibilíková

Dobrý den, 

předem bych chtěla moc poděkovat Vám za skvělou koordinaci tohoto kurzu a také hlavně našemu lektorovi Tomovi, který je opravdu úžasný a ochotný. Kurz byl bohužel většinu času v online formě kvůli pandemii, ale i tak měl Tom vše ukázkově připravené, jak v prezentaci, tak i pro výpočty příkladů. Absolvovala jsem kurz jako úplný začátečník, ale opravdu jsem se toho hodně naučila a myslím, že bylo důležité mzdovou problematiku přiblížit i pro nás, kteří jsme se s tím nikdy nesetkali, a to se povedlo. V poslední době jsem absolvovala jiná školení co se týkají mezd, ale musím podotknout, že budu nejvíce vyhledávat školení a kurzy hlavně s lektorem Tomem Smutným. 

Ještě jednou děkuji.


------------------------------------
E-mail M. Havelková

Dobrý den,

 

jsem moc ráda, že jsem mohla rekvalifikační kurz pod vedením pana Ing. Smutného absolvovat. Vůbec nevadilo, že se konal on-line formou. Kurz byl zajímavý, srozumitelný, dobře vysvětlená problematika, poutavě podaná. Moc tímto děkuji a vřele doporučuji.


------------------------------------

E-mail Marie H.

Kurz mzdového účetnictví s panem Ing. Tomášem Smutným hodnotím velmi pozitivně. I přesto, že většina hodin musela být vyučována distanční formou, byl kurz uchopen poutavě, lektor dbal na to, aby každý účastník opravdu pochopil veškerou probíranou látku, dával dostatečný prostor pro dotazy - ať už k probírané látce, tak i k situacím z praxe, a zasílal nám ke každé hodině i dobře zpracované materiály. Po technické stránce nebyl s distanční výukou žádný problém. V rámci probírané látky mě nenapadá žádná oblast, které by se lektor nevěnoval, případně ke které by nám nesdělil alespoň základní potřebné informace. Pana Ing. Tomáš Smutného i Vzdělávací centrum BRZO mohu jedině doporučit! :)


------------------------------------