Ing. Zdenka Brzobohatá

tel.: +420 543 247 975

tel.: +420 543 242 497

e-mail: brzo@brzo.cz

http://www.brzo.cz

Zobrazit menu

Rekvalifikační kurzy Brno, rekvalifikační kurzy účetnictví, daní a mezd

Nabízíme vám osvědčené rekvalifikační kurzy s dlouholetou tradicí, ve kterých se můžete připravit na pracovní činnosti „Účetnictví", „Mzdové účetnictví" a „Daňový specialista".

Rekvalifikační kurzy jsou určeny nejen pro začátečníky, ale i pro pracovníky z praxe, kteří si potřebují zopakovat, prohloubit a aktualizovat své znalosti v oblastech účetnictví, daně a mzdy.

Všechny nabízené rekvalifikační kurzy jsou akreditovány Ministerstvem školství, tělovýchovy a mládeže, díky čemuž můžeme úspěšným absolventům vydávat oficiální osvědčení o rekvalifikaci, které má celorepublikovou platnost a výrazně zvyšuje šanci na získání perspektivního zaměstnání.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dle aktuálního usnesení vlády ČR ze dne 8. října 2020 č. 996 o přijetí krizových opatření s účinností od 12. do 25. října 2020 upravujeme dobu a formu probíhajích rekvalifikačních kurzů. Více info viz propozice jednotlivých rekvalifikačních kurzů.

V Brně dne 11. 10. 2020                                              Za BRZO vzdělávací centrum: Zdenka Brzobohatá

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------